Nieruchomości Biznes2Day
Na stronie internetowej stosujemy pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej szczegółów na naszej stronie Polityka prywatności.
  • Pilnie poszukujemy
  • Kup bezpiecznie
  • Oferty bez prowizji
  • Jak sprzedać drożej
  • Oferty de Luxe
Mieszkanie, id oferty: 3587
Nieruchomości: Sprzedaż

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ W PRZYGOTOWANIU

Prezentujemy do sprzedaży nową inwestycję.

Osiedle leśne Wzgórze to wyjątkowa inwestycja 12 budynków dwulokalowych zlokalizowana przy ul. Leśne Wzgórze w zachodniej części Rzeszowa . Doskonałe położenie z dala od miejskiego zgiełku. w sąsiedztwie lasu i zielonych terenów rekreacyjnych. zapewnia idealny klimat dla rodzin poszukujących wygodnego i bezpiecznego miejsca do zamieszkania. Duże powierzchnie ogródków . placu zabaw zachęcają zarówno do wypoczynku na świeżym powietrzu jak i aktywnego spędzania czasu.
W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się liczne tereny zielone . tworzące prawdziwą oazę spokoju i rekreacji.

Lokalizacja daje możliwość korzystania z uroków przyrody. ciszy i spokoju. zaś z drugiej strony dzięki infrastrukturze drogowej pozostawać w bliskim kontakcie z miastem.

Osiedle Leśne Wzgórze to kompleks funkcjonalnych mieszkań. które powstają na przełomie 2023/2024 roku. doskonale łączące komfort życia w mieście z klimatem podmiejskiej harmonii. Aktualnie planowany jest pierwszy etap inwestycji. po którym na przyległej działce powstaną kolejne lokale mieszkalne.
Nowoczesny i oryginalny wygląd budynków zapewnia przemyślany. funkcjonalny . indywidualny projekt architektoniczny. Komfortowy układ pomieszczeń sprawia wygodę w codzienności.
Zaprojektowano na parterze mieszkania z ogródkami. Na piętrze mieszkania dwupoziomowe z balkonem oraz poddaszem. Do każdego mieszkania przyporządkowane są dwa miejsca postojowe bezpośrednio przed mieszkaniem. Na osiedlu przewidziane są jeszcze dodatkowe miejsca postojowe na parkingu ogólnodostępnym oraz plac zabaw dla mieszkańców osiedla.

Mieszkania na pierwszym piętrze dwupoziomowe.

PIĘTRO : Mieszkanie o pow.71.59 m2 plus Poddasze 27.97 m2 Łącznie99.56 m2
Układ pomieszczeń : Wiatrołap 1.92 m2
Hol 11.05m2
pokój 18.58 m2
łazienka 7.61 m2
sypialnia 10.92 m2
pokój dzienny z aneksem kuchennym 20.71 m2
poddasze 27.97 m2 DO DOWOLNEJ ARANŻACJI. balkon 5.03m2

Dwa miejsca postojowe bezpośrednio przed mieszkaniem.
Każde mieszkanie posiada odrębne wejście bez wspólnych części oraz klatek schodowych

Dzięki rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej. mieszkańcy mogą dotrzeć do serca miasta w zaledwie kilka minut . Dojazd do osiedla z ulicy Dębickiej. oraz ulicy Zielone Wzgórze.

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

* Ostateczna marża zależy od historii kredytowej i wysokości wkładu własnego. Marża 0.38% obowiązuje dla kredytu z LTV do 30% połączonego z produktem inwestycyjnym „Plan Inwestycyjny Skuteczne Oszczędzanie” Szczegóły oferty dostępne są u konsultantów i doradców Klienta Getin Noble Bank.

Główna | O nas | Kredyty | Dlaczego my | Nasi partnerzy | Nasz zespół | Kariera | Kontakt | Osiedle Leśne Wzgórze
Copyright 2024, wszystkie prawa zastrzeżone przez Biznes2Day
Realizacja: zdzislowicz.pl - Tworzenie stron internetowych Rzeszów