
Prezentujemy do sprzedaży halę o powierzchni 525m2 położoną w Głogowie Małopolskim na działce o powierzchni 30 a
Nieruchomość z dojazdem z drogi asfaltowej z dostępem do autostrady A4 oraz drogi serwisowej lub dojazd z drogi gminnej łączącej Rogoźnicę ze strefą Dworzysko.
Hala produkcyjno- usługowa z wjazdem od czoła hali.
Nieruchomość z funkcjonalnym rozmieszeniem pomieszczeń składająca się z 4 części:
Pomieszczenie socjalno biurowe o powierzchni 95m2 wraz z zapleczem. WC .prysznic oraz toaleta . pokój socjalny i szatnia .
Hala o powierzchni 1 205m2 . wymiary :szerokość 7.6m na 27m. wysokość przy ścianie 2.5m. w szczycie 4.24. przejście na drugą hale o wymiarach wys. 2.4 szer. 1.5
Hala o powierzchni 2 121m2 szerokość 7.6m na 16m. wysokość przy ścianie 2.5m. w szczycie 4.24. przejście na hale 3 (wys. 2.9 szer. 3m)
Hala o powierzchni 3 62m szerokość 7.6m na 8m. wysokość przy ścianie 2.5m. w szczycie 4.24. zakończona bramą segmentową podnoszoną 3x3m z bezpośrednim wjazdem na halę.
Praktyczny podział hali stwarza wiele możliwości . podziału określonych zadań dla każdej części. dwóch różnych działalności np: produkcja lub usługi.
Hala wyposażona jest w panele fotowoltaiczne o mocy 6.6kW co daje rocznego wytworzenia prądu około 6MW
Dodatkowo hala z monitoringiem 8 kamerami wewnętrznymi i 4 zewnętrznymi IP z rejestratorem w części biurowej.
Nieruchomość ogrzewana jest piecem gazowym posiada grzejniki oraz dodatkowo posiada ogrzewanie nadmuchowe węglowe.
Hala z posadzką niepylącą na całej powierzchni hali . dobrze doświetlona . szczyt hali docieplony wełną mineralną 25 cm.
Istnieje możliwość dokupienia sąsiednich działek.
Hala idealnie nadaje się na każdą działalność produkcyjno- usługową.
Cena ofertowa 1300 000
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
BIZNES 2 DAY NIERUCHOMOŚCI
Rzeszów ul. Targowa 3 pok. nr 6
www.biznes2day.pl
biuro@biznes2day.pl
tel. 508 060 847
Codziennie nowe nieruchomości.
Zapraszamy na naszą stronę internetową!!!
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Agnieszka Chmiel numer licencji 10820.
Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
* Ostateczna marża zależy od historii kredytowej i wysokości wkładu własnego. Marża 0.38% obowiązuje dla kredytu z LTV do 30% połączonego z produktem inwestycyjnym „Plan Inwestycyjny Skuteczne Oszczędzanie” Szczegóły oferty dostępne są u konsultantów i doradców Klienta Getin Noble Bank.